O nas

- O mnie

Agnieszka Luchowska

Nazywam się Agnieszka i miło mi powitać Cię w mojej przestrzeni. Wierzę, że nie jesteś tu przez przypadek i zostaniesz na dłużej.

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką Polskiej Akademii Hipnozy. Moja przygoda z hipnozą zaczęła się, gdy współczesna medycyna zawiodła. Przez kilka lat borykałam się z problemami psychosomatycznymi w postaci alergii, których źródło było trudne do zlokalizowania. Po kilku sesjach okazało się, że problem był ukryty głęboko w mojej podświadomości i udało się go całkowicie usunąć. Pod wpływem tak wielkich zmian postanowiłam poszerzać swoją wiedzę w tym kierunku i pomagać innym na wielu poziomach. Moje główne specjalizacje obejmują: kobiece traumy oraz regresję wcieleniową.

W swojej pracy działam na symbolach, a podczas naszych spotkań często korzystam z różnych metod uwalniania emocji, ćwiczeń TRE oraz tworzę indywidualne nagrania hipnotyczne.

Las to mój azyl, dlatego najczęściej można mnie spotkać na łonie natury w otoczeniu energii drzew.

- Współpraca

Jolanta Borowiec

Jolanta również ukończyła Polską Akademię Hipnozy. Hipnoza pojawiła się w jej życiu jako naturalny, kolejny krok w samorozwoju. Przygodę w świecie rozwoju i szkoleń rozpoczęła wiele lat temu z NLP, nowatorską na tamten czas metodą. Dziś świetnie łączy oba narzędzia w swojej pracy. Dzięki doświadczeniu, które zdobywała w wielu korporacjach wie, jak redukować stres oraz szybko i skutecznie osiągać spokój.

Prywatnie kolorowy ptak i mieszkanka "Zielonej Wyspy", która lubi poznawać nowych ludzi, podróżować i testować wszelkie nowości ze świata kulinariów, rozwoju, hipnozy i nie tylko.

Dlaczego my?

  • Wiemy co czujesz, kiedy jesteś po drugiej stronie i chcesz szybko, skutecznie, a przede wszystkim trwale rozwiązać swój problem.

  • Działamy w pełnej koherencji serca oraz poszanowaniu Twoich wartości i przekonań.

  • Współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin, dzięki czemu możemy spojrzeć na Twój problem z szerszej perspektywy.

  • Udoskonalamy swoje umiejętności, aby nasze metody pracy dopasować indywidualnie do Ciebie i Twoich potrzeb. Regularnie odbywamy superwizje i dodatkowe szkolenia.

  • Zapewniamy Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas sesji.

  • Zapewniamy pełną dyskrecję. Masz pewność, że wszystko co powiesz zostanie tylko między Tobą, a hipnoterapeutą.

Darmowe nagrania hipnotyczne: